نسخه PC عنوان Need For Speed تا بهار 2016 تاخیر خورد

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹

استودیو Ghost Games، سازنده عنوان موردانتظار Need For Speed، امروز از تاخیر نسخه PC این عنوان تا بهار سال 2016 میلادی خبر داد. برای جزئیات بیشتر و علت این تاخیر با گیمفا همراه باشید.

طبق گفته استودیو، این تصمیم به علت برداشتن قفل فریم‌ریت نسخه PC بازی گرفته شده است. Ghost Games اعلام کرد که این تاخیر، زمان مورد نیاز برای برای توسعه و پیاده سازی این ویژگی را فراهم خواهد کرد:

تیم ما با انجام گفتگوهای فراوان با انجمن‌های PC بازان، به این نتیجه رسید که باز بودن فریم‌ریت بازی یکی از بزرگترین اولویت‌ها برای دارندگان این پلتفرم می باشد، به همین علت ما قبول کردیم که این ویژگی را در نسخه PC بازی پیاده سازی کنیم. حال برای رسیدن به این هدف، ما تصمیم گرفتیم که نسخه PC بازی را تا بهار سال 2016 میلادی به تاخیر بیاندازیم. نسخه‌های PS4 و Xbox One بازی در همان تاریخ 3 نوامبر 2015 برای آمریکای شمالی و 5 نوامبر به طور جهانی منتشر خواهند شد.

استودیو Ghost Games به این نتیجه رسیده است که این تاخیر موجب افزایش کیفیت جلوه‌های بصری بازی و پورت بهینه در PC خواهد شد:

در کنار این ویژگی‌ها، نسخه PC بازی به همراه تمامی محتواها و بروزرسانی‌های نسخه کنسولی منتشر خواهد شد.

Need For Speed در تاریخ 5 نوامبر سال جاری برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. نسخه PC بازی نیز در بهار سال 2016 میلادی منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید