Guilty Gear Xrd: Revelator برای PS4 و PS3 عرضه خواهد شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴

به‌تازگی استودیو Arc System Works اعلام کرده است که بازی مبارزه‌ای Guilty Gear Xrd: Revelator در بهار سال 2016 برای کنسول های PlayStation 4، PlayStation 3 در ژاپن منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

استودیو Arc System Works که سازنده‌ی سری بازی‌های مبارزه‌ای Guilty Gear و BlazBlue می‌باشد، اخیراً اطلاعات جدیدی از عنوان Guilty Gear Xrd: Revelator را اعلام کرده است. Guilty Gear Xrd: Revelator یک نسخه به‌ روز رسانی شده از بازی Guilty Gear Xrd: Sign خواهد بود که شخصیت‌های جدیدی را نیز در خود جای داده است. شخصیت‌های جدید Jack-O ،Johnny و Jam Kuradoberi به این نسخه اضافه شده اند. البته برخی از این شخصیت‌ها در نسخه‌های قدیمی این سری حضور داشته‌اند. همچنین Guilty Gear Xrd: Revelator ویژگی‌هایی نظیر تعادل و بهبود گیم‌پلی بازی، اضافه شدن بخش M.O.M و موارد زیاد دیگری را در خود جای داده است.

قرار است تریلر جدیدی از نسخه کنسولی بازی Guilty Gear Xrd: Revelator در غرفه‌های سونی درون نمایشگاه Tokyo Game Show نمایش داده شود. لازم به ذکر است که Tokyo Game Show از تاریخ 26 تا 29 شهریور برگزار خواهد شد.

نسخه دستگاه‌های آرکید در ماه گذشته عرضه شد. نسخه کنسولی بازی مبارزه‌ای Guilty Gear Xrd: Revelator در بهار سال 2016 برای کنسول های PlayStation 4، PlayStation 3 در ژاپن منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید