با ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی جدید بازی Star Wars: Battlefront همراه باشید

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵

یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۵ بدون شک عنوان Star Wars: Battlefront می‌باشد که با نمایش های فوق‌العاده اش، افراد زیادی را به خود علاقه‌مند کرده است. کم کم داریم به زمان انتشار این بازی نزدیک می‌شویم و کمی بعد، شاهد انتشار بتای این عنوان هم خواهیم بود. امروز، یکی از کاربران سایت YouTube یعنی “Jake McNail” گیم‌پلی جدیدی از بازی در کانال خود قرار داده است که برای طرفداران این عنوان، بسیار جذاب خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر درباره گیم‌پلی و مشاهده آن، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است، باید بگوییم مدت زمان این ویدئو گیم‌پلی ۱۰ دقیقه می‌باشد و بخش Walker Assualt را که در نسخه بتا موجود خواهد بود و در E3 هم نمایشی از آن دیدیم، جلوی دیدگان همه‌ی بازیکنان می‌گذارد. شایان به ذکر است که شما می‌توانید علاوه بر بخش Walker Assualt، در نسخه بتای بازی به انجام دو بخش Survival Mode و Drop Zone هم بپردازید و از این عنوان نهایت لذت را ببرید.

مشاهده آنلاین ویدئو گیم‌پلی

دانلود ویدئو گیم‌پلی با کیفیت HD

دانلود ویدئو گیم‌پلی با کیفیت SD

شایان به ذکر است که بگوییم، نسخه بتای این بازی در ماه اکتبر سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتمی و پلتفرم PC انتشار می‌یابد و برای همگان نیز رایگان خواهد بود. تاریخ انتشار نسخه اصلی بازی هم ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ مصادف با ۲۶ آبان ۱۳۹۴، اعلام شده است.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید