رییس جدید Nintendo مشخص شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱

متاسفانه چندی پیش جناب آقای Satoru Iwata، رییس سابق Nintendo، دار فانی را وداع گفته و جهان گیم را در ناراحتی و اندوه فرو برد. بسیاری از شرکت‌های سازنده بازی، سازندگان، توسعه دهندگان، ناشران و غیره، همگی این مرگ را تسلیت گفتند. حال امروز جانشین آقای Iwata مشخص شد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید. 

اکثریت از بازی بازان فکر می‌کردند که جانشین آقای Shigeru Miatmo ،Iwata باشد؛ اما پیش‌بینی همگان اشتباه بود. رییس بعدی و جدید Nintendo کسی نیست جز آقای Tatsumi Kimishima.

Kimishima از دو روز دیگر به طور رسمی شروع به کار خود خواهد کرد. او امروز گفت که هدف اصلی آنان، تقویت و افزایش ساختار مدیریت است. 

البته باید گفت که از سال 2002 تا 2006، آقای Tatsumi Kimishima رییس شعبه آمریکای Nintendo بود؛ در نتیجه او تجربه زیادی را در زمینه مدیریت دارد و طرفداران Nintendo نباید نگران شوند. حال کار Kimishima بسیار سخت است. او باید دوران پس از مرگ Iwata را کنترل کرده و به کنسول و بازی‌های Nintendo سر و سامانی بدهد.

کنسول NX در سال آینده عرضه خواهد شد و مطمئنا اگر این کنسول بتواند از لحاظ سخت‌افزاری خود را قوی سازد، شاید یکی از رقبای Xbox One و PS4 شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید