تاریخ عرضه بازی StarCraft 2: Legacy of the Void مشخص شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰

به‌تازگی شرکت Blizzard در جریان یک مراسم ویژه که در Los Angeles برگزار می‌شد، تاریخ عرضه بازی پر‌ طرفدار StarCraft 2: Legacy of the Void را مشخص کرده است. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

بر اساس گفته‌های شرکت Blizzard، بازی StarCraft 2: Legacy of the Void در تاریخ 10 نوامبر (برابر با 19 آبان) برای PC و Mac عرضه خواهد شد. شما می‌توانید هم‌اکنون بازی را از سایت Battle.net پیش‌خرید کنید. سه نسخه مختلف برای این بازی وجود خواهد داشت. نسخه معمولی با قیمت 40 دلار، نسخه دیجیتالی Deluxe Edition با قیمت 60 دلار و در نهایت نسخه Collector’s Edition با قیمت 80 دلار در دسترس خواهند بود. دو نسخه ویژه شامل محتوای بیش‌تر نسبت به نسخه اصلی هستند.

همچنین شرکت Blizzard یک تریلر جدید از بازی StarCraft II: Legacy of the Void منتشر کرده است. شما می‌توانید این تریلر جدید را از پایین مشاهده کنید.

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

شما در این نسخه با شخصیت Hierarch Artanis به بازی خواهید پرداخت. طرفداران امید دارند که این بازی همچون نسخه اصلی و گسترش دهنده Heart of the Swarm بسیار موفق ظاهر شود. بازی StarCraft 2: Legacy of the Void در تاریخ 10 نوامبر (برابر با 19 آبان) برای PC و Mac عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید