کمپانی Ubisoft باید منتظر تکنولوژی بهتری برای ساخت شهر لندن در دوران ملکه ویکتوریا برای Assassin’s Creed Syndicate می‌ماند

۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۲

تا‌به‌حال، تمامی ما دریافته‌ایم که کمپانی Ubisoft، در بخش محیط بازی Assassin’s Creed Syndicate، بسیار خوب کار کرده است و توانسته، لندنی بسیار زیبا خلق کند. حال مدیر پروژه‌ی این بازی، آقای Marc-Alexis Côté درمورد تکنولوژی ساخت این عنوان، اذعاناتی تازه ارائه کرده است. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

ایشان بر این موضوع تاکید داشتند که “ما باید برای دستیابی به تکنولوژی مورد نظر برای ساخت محیط بازی منتظر می‌ماندیم” که به لطف نسل هشتم این انتظار حال به موعد رسیده است.

فحوای کلام ایشان به شرح ذیل است:

ما باید تا زمان دستیابی به تکنولوژی مورد نظر انتظار می‌کشیدیم؛ زیرا، می‌خواستیم مکانی خلق کنیم که من آن را “لندن مدرن” نامیده‌ام. در دوران ملکه ویکتوریا، ما شاهد یک انقلاب در زمینه‌ی صنعت بودیم و من حس می‌کردم که تکنولوژی لازم برای ساخت یک شهر زیبا در دسترس نبود. تمامی کالسکه‌ها، ساختمان‌های بلند‌تر و خیابان های پهناور‌تر، باید به درستی ساخته می‌شدند؛ این موارد به قدرت بیشتری نیاز داشتند که در حال حاضر ما آن قدرت را داریم.

بازی Assassin’s Creed Syndicate، در 23 اکتبر (مصادف با 1 آبان) برای دو پلتفرم Xbox One و Playstation 4 منتشر خواهد شد. همچنین، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی، در 19 نوامبر (مصادف با 27 آبان) عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید