درجه بندی سنی بازی Assassin’s Creed: Syndicate مشخص شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰

امروز ESRB درجه بندی سنی بازی پرطرفدار Assassin’s Creed: Syndicate را اعلام نمود. برای فهمیدن این عدد و دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

به دلیل: خون، استفاده از مواد مخدر، خشونت و فحاشی، درجه بندی سنی این بازی M یا 17+ خواهد بود. شما می‌توانید توضیحات کامل را در زیر مشاهده نمایید:

Assassin’s Creed: Syndicate عنوانیست در سبک اکشن ماجراجویی که بازی بازان در آن باید در نقش دو خواهر و برادر در لندن ویکتوریایی به نبرد با دشمنانشان و… بپردازند. همان‌طور که بازی بازان این ماموریت‌ها را به انجام می‌رسانند، در بسیاری از مواقع باید یک هدف خاص را بکشند. 

در این عنوان سلاح‌های فراوانی وجود دارد؛ برای مثال: چاقو، سلاح‌های مخفی، سم و… . در ادامه بباید گفت که بعضی مواقع، شما باید به صورت مخفیانه به سربازان حمله‌ور شوید و کار‌هایی همانند شکاندن گردن، کشتن با چاقو و… انجام دهید. در بعضی از صحنه‌ها نیز خون دیده می‌شود. 

در کات سینه‌ها و سکانس‌های سینمایی بازی مواردی اعم از: خشونت شدید، فحاشی و استفاده از کلمات رکیک و ناپسند و مصرف دخانیات وجود دارد. 

شایان ذکر است که بازی Assassin’s Creed: Syndicate در تاریخ 23 اکتبر 2015 (معادل 1 آبان سال جاری) برای Xbox One و PS4 و در تاریخ 19 نوامبر 2015 (معادل 28 آبان 1394) برای PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید