عنوان Scalebound از سری‌های Bayonetta و Okami طولانی‌تر و مفرح‌تر خواهد بود

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۳

همانطور که مستحضر هستید، عنوان خوش‌ساخت Scalebound؛ جدیدترین ساخته Hideki Kamiya معروف، از همان لحظه معرفی به یک بازی مورد انتظار تبدیل شد و در نمایشگاه Gamescom امسال نیز با نمایش‌هایی خیره‌کننده، بسیاری از جوایز این نمایشگاه معتبر را ازآن خود کرد. اکنون اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شده است که می‌توانید در ادامه خبر آن‌ها را مطالعه نمایید.

استودیوی PlatinumGames که با ساخت فرانچایزهای محبوب Bayonetta و Okami خود را به همگان ثابت کرده است، اکنون با جدیدترین اثر خود، می‌خواهد بازی‌بازان را بیش از پیش سرگرم کند! آقای Hideki Kamiya (خالق هر دو سری) در جدیدترین مصاحبه خویش؛ اظهار کرده است که عنوان انحصاری Scalebound گیم‌پلی طولانی‌تری نسبت به ساخته‌های پیشین خود دارد و در بازی شاهد انبوهی از مراحل فرعی جذاب خواهیم بود:

می‌توانیم Bayonetta را به عنوان یک بازی با چرخه ‌گیم‌پلی کوتاه در نظر بگیریم. پس از پایان مراحل، شاید بخواهید که به بازی بازگردید و توانایی‌های خود را کامل‌تر کنید؛ یا اگر از تجربه بازی خشنود گشتید، شاید بخواهید یک بار دیگر هم آن را تجربه کنید و این اتفاقات شامل حال سری Okami نیز می‌شود (اشاره به کوتاهی هر دو بازی). اما اکنون در Scalebound، جهان بازی آنقدر وسیع است که امیدوارم بازی‌کنندگان فقط در یک جهت مستقیم از نقطه آغاز به انتهای داستان، پیشروی نکنند. مراحل فرعی فراوانی را در جهان پهناور Scalebound جای داده‌ایم و امیدوارم که به سیاه‌چاله‌ها بازگردید، آیتم‌هایی که پیش‌تر در دسترس نبوده‌اند را به‌کار گیرید و با روش‌های متفاوت‌تری از گذشته به انجام ماموریت‌ها و پاکسازی سیاه‌چاله‌ها بپردازید.

با این اوصاف، باید منتظر عنوانی هیجان‌انگیز با پیچش‌های داستانی و ماجراجویی‌های فراوان باشیم. Scalebound در اواخر سال 2016 میلادی به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One عرضه خواهد شد.

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید