با تصاویر جدید عنوان Need For Speed همراه باشید

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹

همه ما می‌دانیم که سری Need For Speed یا به‌اختصار NFS یکی از پرطرفدارترین فرانچایزهای دنیا است. به‌طوری که هر عنوان از این مجموعه بازی‌ها مقدار زیادی برروی پلتفرم‌های مقصد فروش می‌کند. بعد از سال 2013 همه منتظر نسخه نسل هشتمی از بازی‌های Need For Speed بودند تا اینکه EA اعلام کرد برای نسل هشتم بازی Need For Speed انتشار می‌یابد. عنوانی که تلفیقی از همه‌ی عناوین این فرانچایز است و ویژگی‌های خوب همه آن‌ها را در خود دارد. امروز بازهم ناشر بازی تصاویر جدید از اتومبیل‌های موجود درون بازی انتشار داده است. باری مشاهده این تصاویر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اتوموبیل‌ها واقعا عالی و بی‌نظیر هستند. مطمئنا بزرگترین و بهترین ویژگی این نسخه، این است که شما می‌توانید هرچه را که بخواهید در ماشین مورد نظرتان تغییر دهید و آن ار شخصی سازی کنید. از چرخ‌ها، لاستیک‌ها، رینگ‌های موتور، دیسک ترمز، کاپوت، ضربه‌گیر‌ها، چراغ‌های جلو، آینه‌ بغل‌ها، اگزوز، موتور ماشین و سیستم Suspention ماشین گرفته تا تغییر لایسنس پلاک ماشین‌ها، همه در اختیار شما هستند تا به هرشکلی که دوست داریدتغییرشان دهید.

بازی Need For Speed قرار است در ماه نوامبر سال جاری، برای کنسول‌های نسل هشتمی و پلتفرم PC انتشار یابد. در پایان شما را به تماشای تصاویر بازی دعوت می‌نماییم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید