تاریخ عرضه بازی Dark Souls III در ژاپن مشخص شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸

در E3 امسال بود که بالاخره نسخه‌ سوم از سری Dark Souls‌ به صورت رسمی معرفی شد. نکته‌ی خوشحال کننده برای طرفداران، بازگشت خالق سری به عنوان کارگردان این شماره است. در گذشته اعلام شده بود که بازی Dark Souls III در اوایل سال 2016 میلادی عرضه خواهد شد. اکنون استودیو From Software، سازنده این سری، تاریخ دقیق عرضه این بازی در ژاپن را اعلام کرد. برای جزییات بیش‌تر، با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

بر اساس گفته های استودیو From Software، بازی Dark Souls III در تاریخ 26 مارس 2016 (برابر با 5 فروردین 95) برای کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox One در ژاپن عرضه خواهد شد. نسخه‌ی فیزیکی بازی با قیمت 7,430 ین و نسخه‌ی دیجیتالی با قیمت 6,930 ین در دسترس خواهد بود. تعداد محدودی از نسخه‌های فیزیکی Dark Souls III، شامل یک نقشه ویژه و یک دیسک از موسیقی‌های متن این عنوان می‌باشند.

تاریخ عرضه Dark Souls III در غرب و همچنین نسخه‌ی PC این عنوان به‌زودی اعلام خواهد شد. هر چند به نظر نمی‌رسد تفاوت زیادی بین تاریخ عرضه در ژاپن و غرب باشد. با این وجود باید منتظر اطلاعات جدید باشیم.

تست اینترنتی Dark Souls III بر روی PlayStation 4 از تاریخ 16 تا 18 اکتبر (24 تا 26 مهر) بین ساعت 20:00 تا 23:00 به وقت ژاپن برگزار خواهد شد. ثبت نام برای این تست اینترنتی از امروز آغاز شده است و تا 4 اکتبر ادامه خواهد داشت.

در پایین می‌توانید تصاویری از طرح روی جلد بازی، نقشه، دیسک موسیقی‌های متن و دو تصویر جدید را مشاهده کنید.

باکس آرت بازی برای دو کنسول PS4 و Xbox One:

  

دیسک موسیقی‌های متن بازی و نقشه:

دو تصویر جدید از بازی:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید