رده سنی عنوان WWE 2K16 مشخص شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰

امروز رده سنی عنوان WWE 2K16 مشخص شد و ESRB در مورد محتویات آن توضیح داده و این بازی را برای رده سنی نوجوانان مناسب دانسته است. توضیحات ESRB اطلاعات بیشتری را در مورد این عنوان به ما می‌دهد پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.


ESRB دلیل این رده بندی را وجود”خون، استفاده از کلمات توهین آمیز و الکل” در بازی عنوان کرده و این موضوع بسیاری از طرفداران این ورزش را خوشحال کرده است زیرا برخی از این موارد در دنیای واقعی ممنوع شده اند که در این صورت آن ها می‌توانند از اینگونه مسایل در بازی لذت ببرند.
به طور خلاصه در سیستم رده بندی سنی این بازی آمده است که:

این یک بازی شبیه سازی کشتی گیری است که کاربران در آن می‌توانند از شخصیت های دنیای واقعی یکی را انتخاب کرده و در مسابقات مختلف روبروی همدیگر قرار بگیرند و در خط داستانی های متفاوتی به بازی ادامه می‌دهند. در این بازی کاربران می‌توانند حرکات مختلفی را نظیر؛ هل دادن، پرتاب کردن و…اجرا کنند و ضربات مشت و لگد نیز یکی از اصلی ترین و ساده ترین حرکات بازی است. در برخی از مسابقات کاربران می‌توانند از صندلی، چکش، نردبان و چوب بیسبال استفاده کنند. بعضی مواقع به دلیل ضربات پشت سر هم و سنگین، خون بر روی سر و صورت کشتی گیران ظاهر می‌شود و لازم به ذکر است که خون در برخی سکانس های ویدیویی درون بازی نیز قابل مشاهده است.

در ویدیوهای منتشر شده از این بازی نشان داده شده است که کشتی گیران در بازی از آبجو استفاده می‌کنند و گفته شده است که کلمات رکیک و نامناسب نیز جزیی از محتوای WWE 2K16 خواهد بود. این عنوان در تاریخ 27 اکتبر مصادف با 5 آبان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید