تاریخ انتشار بسته الحاقی Robbery برای Battlefield Hardline مشخص شد + جزییات بیشتر

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۴:۱۹

امروز مواردی که با دریافت بسته الحاقی Robbery به Battlefield Hardline اضافه خواهند شد و همچنین تاریخ انتشار آن مشخص شد. با گیمفا همراه باشید. 

EA در صفحه رسمی توییتر خود نوشت:

تایید شد! بسته الحاقی Robbery در تاریخ 16 سپتامبر 2015 (معادل 25 شهریور سال جاری) برای اعضای Premium در دسترس خواهد بود. 

این موضوع بدین معناست که اعضای Premium می‌توانند تا 5 روز دیگر به این بسته الحاقی دست پیدا کنند و دست پیدا کردن به این بسته الحاقی، به معنای گرفتن سلاح‌ها، نقشه‌ها، موارد دیگر و در آخر یک حالت جدید برای بازی کردن است.

محتوای داستانی این بسته الحاقی بسیار حالب است. تبهکاران و دزدان قصد دزدیدن طلا و… را داشته و پلیس‌ها، باید جلوی آنها را بگیرند. حال به بررسی نقشه‌های موجود در این بسته الحاقی می‌پردازیم.

  • نقشه Precict 7: اولین نقشه برفی این بازی که در شب می‌باشد.
  • نقشه The Docks: زمان این نقشه نیز شب بوده و شما در یک فضای باز قرار خواهید گرفت؛ فضایی که برای علاقه‌مندان به Sniper بسیار مناسب است. پس حواستان به کمپر‌ها باشد!
  • نقشه Museum یا موزه: در یک فضای بسته قرار خواهید گرفت؛ مکانی که در آن، دزدان قصد ربودن اشیا عتیقه همچون استخوان دایناسور و… را دارند.
  • نقشه Break Pointe: بهشت رانندگان! زمان این نقشه در روز بوده و فضای خوبی را برای نبرد به وجود می‌آورد؛ برای مثال در این نقشه، پوشش گیاهی، رودخانه و… موجود است.

همچنین شایان ذکر است که با دریافت این بسته الحاقی، به سلاح‌های جدید، وسایل نقلیه جدید و ابزار جدید دست پیدا خواهید کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید