عنوان Metal Gear Online 3 در نمایشگاه 2015 Tokyo Game Show قابل بازی خواهد بود

۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۷

همان طور که بیشتر شما می دانید، عنوان مورد انتظار Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain چندی پیش به طور رسمی برای پلتفرم های مقصدش منتشر شد. اما بخش چندنفره این عنوان که قرار بود هم زمان با عرضه بازی منتشر شود، تاخیر خورده و عرضه آن به اکتبر امسال موکول شد. اگر شما نیز برای تجربه این بخش هیجان زده هستید و دوست دارید زودتر از موعود به تجربه این عنوان بپردازید، خبر خوشی برای شما داریم. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

تا زمانیکه بتوانید یک بلیت هواپیما برای سفر به کشور ژاپن تهیه کنید، می توانید به نمایشگاه Tokyo Game Show رفته و طبق گفته کمپانی Konami به تجربه نسخه آزمایشی Metal Gear Online 3 بپردازید.
البته این خبر مدتی بعد از روی حساب توییتر کمپانی Konami برداشته شد که این کار می تواند دو دلیل داشته باشد: اول اینکه کمپانی مرتکب اشتباه شده است و اطلاعات غلطی را منتشر کرده. دوم اینکه باز هم کمپانی مرتکب اشتباه شده اما اینبار به دلیل انتشار زودتر از موعود این خبر و اینکه شاید قرار بوده است این اطلاعات بعدها منتشر شود. با این حال موردی که صحت دلیل دوم را پر رنگ‌تر می کند، آغاز روزشمار برای یک نمایش زنده در کانال YouTube کمپانی Konami می باشد که شروع این نمایش را 17 سپتامبر نشان داده که با آغاز نمایشگاه Tokyo Game Show، هماهنگ می باشد.
در هر صورت باستی تا آغاز نمایشگاه Tokyo Game Show صبر کنیم و ببینیم که Konami چه برنامه هایی را برای این نمایشگاه تدارک دیده است.
metal gear online 3 در تاریخ 6 اکتبر برای کنسول ها و در اوایل سال 2016 میلادی برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید