گسترش دهنده‌ی Heart Of Stone وسایل تازه ای را به عنوان The Witcher 3 اضافه می‌کند

۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۱

گسترش دهنده‌ی Hearts of Stone، درواقع اولین بسته‌ی الحاقی توسعه دهنده، از سه بسته‌ی گسترش دهنده رایگان بازی The Witcher 3 می‌باشد. به تازگی اطلاعات جدیدی مبنی بر وجود وسایل و ابزار جنگی در این بسته‌ی الحاقی به دنیای بازی ها درز کرده است. با گیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

پس از معرفی شدن بسته‌ی الحاقی Heart Of Stone، اطلاعات مختلفی در این مورد خیلی آرام به بیرون چکه کردند و امروز نیز از این قاعده مستثنی نیست. به تازگی یکی از دست‌اندرکاران این بازی، آقای Marcin Momot، مسئول نظارت بر شبکه‌ها و بخش‌های اجتماعی، این عنوان است، طی یک سوال و جواب، اطلاعاتی در مورد وجود لوازمی در این بسته ی الحاقی منتشر کردند.

پاسخ ایشان به سوالی که درمورد وجود این لوازم در توئیتر این بازی مطرح شد، به شرح زیر است:

بله. درمورد آن در آینده بیشتر توضیح خواهیم داد.

— Marcin Momot (@Marcin360) September 10, 2015

همچنین اچیومنتی جدید برای این عنوان در فروشگاه Steam مشاهده شده است؛ اما حرفی که آقای Momot در انجمن های اختصاصی بازی زدند مخالف این موضوع را به اطلاع می‌رساند. ایشان گفتند:

ما در حال امتحان کردن این بسته پیش از انتشار آن هستیم. تیم سازنده تا زمانی که کار این بسته تمام نشود فعالیت دیگری انجام نمی‌دهند.

اگر شما این بسته را برای پلتفرم PS4 پیش خرید کرده‌اید، یک تم رایگان برای کنسول خود می‌توانید دریافت کنید. البته افرادی که این بسته‌ی گسترش دهنده را دریافت کنند؛ به این تم نیز، دسترسی خواهند داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید