تاریخ انتشار عنوان Shovel Knight: Plague of Shadows مشخص شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸

چندی پیش، تاریخ انتشار گسترش دهنده عنوان مستقل و فوق العاده زیبای استودیو Yacht Club، یعنی Shovel Knight: Plague of Shadows، مشخص شد. برای جزئیات بیشتر از محتوای این گسترش دهنده و تاریخ انتشار آن، با گیمفا همراه باشید.

این گسترش دهنده که با نام Plague of Shadows شناخته می شود، قرار است همان طور که از قبل پیش بینی می‌شد، یک حالت چالشی جدید بعلاوه قابلیت کیمیاگری را به بازی اضافه کند. در کنار این دو ویژگی جدید، Plague of Shadows یک بخش داستانی جدید را نیز به بازی می افزاید که در آن شما بایستی در نقش Plague Knight به بازی بپردازید. این “شوالیه طاعونی” سیستم کنترلی منحصر به فردی را دارد و گیم‌پلی این کاراکتر با “شوالیه بیلی” (!) کاملا متفاوت می باشد. همچنین Plague Knight دارای قابلیت های مرگبار و منحصر به فردی نیز خواهد بود.
جالب است بدانید برای دسترسی به این گسترش دهنده، کافی است بخش داستانی عنوان Shovel Knight را به اتمام برسانید. موضوع زمانی جالب تر می شود که بدانید سازندگان برای افرادی که حوصله تمام کردن مجدد بازی را ندارند نیز کد فعال سازی Plague of Shadows را ارسال خواهد کرد!
Shovel Knight: Plague of Shadows در تاریخ ۱۷ سپتامبر مصادف با ۲۶ شهریور برای پلتفرم های PS4، PC، Xbox One، Xbox 360، PS3، WiiU، ۳DS و Mac منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید