هالووین را با کنسرت Silent Hill در انگلستان جشن بگیرید

۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸

با گذشت مدت زمان طولانی از کنسل شدن پروژه P.T، هنوز هم جای خالی آن احساس می شود. با این وجود افرادی سرشناس با برگزاری مراسم های متفاوتی سعی بر زنده نگه داشتن نام و نشان “سکوت تپه ها” می کنند. در یکی از مهم ترین اخبار منتشر شده پیرامون این عنوان، آهنگساز معروف سری Silent Hill، آقای Akira Yamaoka با برگزاری تور موسیقی در انگلستان باری دیگر خبر ساز شده است.

آن طور که از شواهد پیداست، آقای Akira Yamaoka قصد دارد در چند شهر انگلستان به نواختن سمفونیک تعدادی از تم های به یاد ماندنی Silent Hill کند. تور زنده Silent Hill در تاریخ 29 اکتبر کار خود را در شهر Bristol شروع می کند و سپس در 3 نوامبر مهمان منچستر نشین ها خواهد بود. بر طبق برنامه ارائه شده، گروه Yamaoka  در مجموع 5 توقف در اطراف انگلستان برای نواختن موسیقی خواهند داشت.

بلیط های کنسرت از روز جمعه در این سایت قابل رزرو است. اگر ساکن انگلستان هستید می توانید با پرداخت £27.50 همین الان صندلی خود را در تور Silent Hill رزرو کنید.

همچنین آقای  Akira Yamaoka در صفحه توییتر خود نوشت:

یک خبر بزرگ!  Akira Yamaoka برای هالووین و اجرای زنده موسیقی در حال آمدن به بریتانیا است! تقویم های خود را علامت گزاری کنید!

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید