علائم تجاری ثبت شده توسط Bandai Namco اشاره به Dark Souls و Bloodborne دارند

۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۰

کمپانی Bandai Namco، به تازگی یکسری علائم تجاری را ثبت کرده است که ممکن است دو مورد از آن‌ها به سری تحسین شده Dark Souls و عنوان موفق Bloodborne اشاره داشته باشد. با ما در ادامه همراه باشید. 

شعبه آمریکا و اروپا شرکت Bandai Namco، به تازگی چندین نشان تجاری بسیار جالب و مهم را ثبت کرده اند. تا به این لحظه اشاره نشده است که موارد ثبت شده به چه عناوینی مربوط می‌باشد ولی ممکن است دو مورد از آن‌ها، اشاره به یکی از ساخته های استودیو محبوب From Software داشته باشد.

البته این موضوع تنها در حد شایعه می‌باشد، ممکن است نشان های تجاری ثبت شده به عناوینی دیگری از جمله One Piece، Dragon Ball، Naruto و Saint Seiya games مربوط شود یا حتی اشاره به نسخه فرعی از سری Gundam داشته باشد.

هر چه که باشد، علائم تجاری ثبت شده توسط Bandai Namco از این قرارند:

  • Burning Blood
  • Thousand Storm
  • Slashy Souls
  • Sky Kid

با توجه به چهار نشان ثبت شده در بالا، نام دو نشان Slashy Souls (اشاره به Dark Souls) و Burning Blood (اشاره به عنوان تحسین شده Bloodborne) بسیار آشنا به نظر می‌رسند. به هر حال برای دریافت جواب باید تا Tokyo Game Show 2015 منتظر بمانیم.

آخرین ساخته استودیو From Software، عنوان Dark Souls 3 در نیمه نخست سال 2016 برای سه پلتفرم XBox One، PS4 و PC عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید