با 15 تصویر 4K از دمو بازی FIFA 16 همراه باشید

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰

طی روزهای 8 و 9 سپتامبر یعنی امروز و دیروز، شاهد انتشار دمو بازی FIFA 16 بر روی کنسول های PS3، Xbox 360، Xbox One و PS4 بودیم. حال امروز نسخه دمو این بازی برای پلتفرم PC نیز انتشار یافته و برای علاقه‌مندان در دسترس قرار گرفته است. یکی از سایت‌های فعال در زمینه پلتفرم PC امروز 15 تصویر زیبا با کیفیت 4K از دمو بازی FIFA 16 انتشار داده است که بسیار زیبا هستند و نشان ‌می‌دهند، بازی‌ها در کیفیت 4K چه عظمتی دارند. با ما در ادامه مطلب برای مشاهده این تصاویر همراه باشید.

طبق گفته‌های سایت منتشرکننده این تصاویر، یعنی DsoGaming این دمو در پلتفرم PC مشکلات و باگ‌های زیادی را آن هم در بخش گیم‌پلی داراست. به عنوان مثال اکثر اوقاتی که بازیکنان قابل کنترل ما اقدام به توپگیری می‌کنند، ناموفق از این کار بیرون می‌آیند. برخلاف PES 2016 که میزان موفقیت در توپگیری زیادتر بود و افزایش پیدا کره بود. همچنین گاهی اوقات بازیکنان دستوراتی که به آن‌ها داده می‌شود را مانند تکل کردن و سر زدن، نادیده می‌گیرند (این را هم حتما در نظر بگیرید که این اتفاق در نسخه قبلی FIFA هم به ندرت انفاق می‌افتاده است اما، در نسخه دمو FIFA 16 به تعداد مکرر تکرار می‌شده است).

در کنار این‌ها سیستم “Second Team-Mate Pressing” نیز به اندازه‌ای که در PES 2016 موثر و خوب واقع شد، در FIFA 16 نبود. در کل باید گفت دمو FIFA 16 پر از مشکلات و باگ هایی است که امید می‌رود، EA Sports تا زمان انتشار نسخه اصلی بازی آن ها را برطرف کند.

تصاویر انتشار یافته:

   بازی FIFA 16 در پایان شهریور ماه سال جاری برای کنسول‌های PS3، PS4، Xbox 360، Xbox One و پلتفرم PC انتشار خواهد یافت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید