با دو تصویر جدید از بازی Star Wars: Battlefront همراه باشید

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹

یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2015 بدون شک عنوان Star Wars: Battlefront می‌باشد که با نمایش های فوق‌العاده اش، افراد زیادی را به خود علاقه‌مند کرده است. کم کم داریم به زمان انتشار این بازی نزدیک می‌شویم و کمی بعد، شاهد انتشار بتای این عنوان هم خواهیم بود. امروز سازنده و ناشر این بازی یعنی DICE و Electronic Arts تصاویری جدید نیز از بازی منتشر کرده اند که گرچه تعدادشان کم است، ولی برای علاقه مندان این بازی مشاهده این عکس ها خالی از لطف نیست. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این دو تصویر جدید انتشار یافته، دو صحنه مختلف از نبرد با دشمنان را نشان می‌دهد که هرکدام مربوط به یکی از بخش های موجود در نسخه بتا است. باید درباره نسخه بتا هم توشیحاتی کوچک بدهیم ولی فعلا شما را به تماشای این دو تصویر دعوت می‌کنیم.

تصاویر انتشار یافته:

شایان به ذکر است که بگوییم، نسخه بتای این بازی در ماه اکتبر سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتمی و پلتفرم PC انتشار می‌یابد و شامل سه بخش Walker Assualt، Survival Mission و بخش Drop Zone (در اینجا می‌توانید اطلاعات بیشتری نیز درباره این بخش کسب کنید) بوده و باید بدانید برای همگان رایگان خواهد بود. تاریخ انتشار نسخه اصلی بازی نیز 17 نوامبر 2015 مصادف با 26آبان 1394 اعلام شده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید