عنوان Rise of the Tomb Raider به شما اجازه “رقابت با دوستانتان” را می‌دهد

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۶

درحالی که تنها چند روز از انتشار خبر عدم وجود بخش چند نفره در  عنوان Rise of the Tomb Raider و نا امیدی عده کثیری از طرفداران می‌گذرد، اکنون به نظر می‌رسد که Microsoft توضیحات بیش تری برای بحث در این مورد و دل‌گرم کردن دوباره طرفداران دارد و گویا در بازی شاهد رقابت با دوستان در برخی از زمینه ها خواهیم بود. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

به تازگی سخنگوی رسمی Microsoft در طی یک بیانیه رسمی به روشن کردن مواضع کمپانی درباره وجود بخش چند نفره در عنوان مورد انتظار Rise of the Tomb Raider پرداخته است. این نماینده Microsoftاذعان داشته است که Crystal Dynamics به زودی درباره چگونگی امکان حضور دوستان در ماجراجویی ها و “رقابت با آن ها” صحبت خواهد کرد:

Crystal Dynamics به شدت مشغول کار بر روی Rise of the Tomb Raider است و آن ها در عین حال، برای فراهم آوردن یک تجربه شگفت انگیز در ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (در ایلات متحده و ۱۳ نوامبر در بریتانیا) برای شما، بسیار هیجان‌زده هستند. در طی هفته ها و ماه های جاری برای اطلاع از جزئیات بیش‌تر از بازی گوش به زنگ باشید؛ جزئیاتی از چگونگی گسترش بخش داستانی و امکان رقابت با دوستان!

به دلیل نبود هیچ گونه اطلاعاتی از این قابلیت، فعلا از توضیح درباره ساز و کار آن عاجز هستیم و باید منتظر توضیحات توجیهی و اطلاعات بیش‌تر از سوی Crystal Dynamic درباره قابلیت رقابت با دوستان در بازی باشیم. عنوان Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ در آمریکا (۱۹ آبان) و ۱۳ نوامبر در بریتانیا (۲۲ آبان) به صورت انحصاریبرای پلتفرم های Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. همچنین نسخه های PlayStation 4 و Windows 10 بازی با تاخیر در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهند شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید