محتویات خشونت آمیز بازی Fallout 4 در کشور آلمان حذف نشده‌اند

17 شهریور 1394 - 19:31

سری بازی Fallout یکی از سری‌ بازی‌های خشونت آمیز است. همچنین آلمان از آن دسته کشور‌هاییست که بر روی مسائل خشن در بازی‌ها و در جامعه حساسیت زیادی دارد. به همین دلیل، انتظار می‌رفت که بازی Fallout 4 در این کشور صنعتی و مدرن با سانسور عرضه شود؛ اما امروز اعلام شد که Fallout 4 در این کشور بدون سانسور خواهد بود. با گیمفا همراه باشید. 

این موضوع از آن جایی تایید شد که صفحه رسمی توییتر این کشور، تصویر کاور این عنوان را در یک پست گذاشت و سپس در زیر آن نوشته شده بود که این بازی، بدون هیچگونه سانسور منتشر خواهد شد.

ما از شنیدن این خبر بسیار غافلگیر شدیم زیرا همانطور که قبلا نیز گفتیم، کشور آلمان بر روی خشونت بسیار حساس است. همچنین به دلیل وجود خشونت زیاد در بازی Fallout 4، درجه بندی سنی این بازی 15+ شده است.

البته ممکن است که آلمان سانسور‌های بسیاری کوچکی را بر روی بازی اعمال کرده باشد و یا شاید هم این کشور، سیاست‌های خود را نسبت به اینگونه محتوا‌ها، تغییر داده باشد. 

با این خبر، هم بازیکنان آلمانی به دلیل نبود سانسور خوشحال می‌شوند و هم گیمر‌های ایرانی که بازی‌های ریجن آلمان را برای خود خریداری می‌نمودند.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید