تاریخ انتشار اولین گسترش‌دهنده The Witcher 3: Wild Hunt مشخص شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۲

همانطور که اطلاع دارید تیم سازنده The Witcher 3: Wild Hunt در تلاش است تا محتویات بسیاری را به این بازی بی‌افزاید و با انتشار بروزرسانی های محتلف مشکلات باقی‌مانده را برطرف کند. همانطور که CD Projekt RED وعده داده بود یک گسترش‌دهنده داستانی غیر رایگان برای این بازی در دست ساخت قرار دارد و مراحل پایانی ساخت خود را پشت سر می‌گذارد. خوشبختانه زمان موعود فرا رسید و تاریخ انتشار این گسترش‌دهنده که Hearts of Stone نام دارد، به طور رسمی اعلام شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده گسترش‌دهنده Hearts of Stone در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۴) بر روی PlayStation 4 ،Xbox One و PC در دسترس قرار می‌گیرد. گسترش‌دهنده در سراسر جهان هم به صورت دیجیتالی و هم فیزیکی (پخش به صورت محدود) عرضه می‌شود. نسخه فیزیکی به مقدار $۱۹٫۹۹ / ۱۹٫۹۹€ ارزش‌گذاری شده است و شامل موارد زیر می‌شود:

  • یک کد برای دانلود گسترش‌دهنده
  • بسته ها و امکانات انحصاری در بازی Gwent
  • کتابچه راهنمای بازی Gwent + معرفی روش های پیروزی

همچنین خریداران نسخه دیجیتالی هم می‌توانند برای دریافت کتابچه راهنمای Gwent از این وبسایت اقدام کنند.

گسترش‌دهنده Hearts of Stone حاوی بیش از ۱۰ ساعت گیم‌پلی تازه خواهد بود و شخصیت های جدید، هیولا های قدرتمند و انتخاب‌های پیشبردی بیشتری را به بازی خواهد افزود. همچنین یک سیستم جدید با نام Runewords به بازی اضافه می‌شود که به طور قابل توجهی گیم‌پلی بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. Runewords به بازیکنان اجازه می‌دهد که به آزمایش استراتژی ها و تاکتیک های مختلف در بخش مبارزات بپردازند و روش های تازه‌ای به وجود بیاورند.

دومین گسترش‌دهنده بازی Blood & Wine نام دارد که در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد. هنوز اطلاعاتی از این گسترش‌دهنده در دسترس نیست.

در ادامه شما را به تماشای تصاویری از این گسترش‌دهنده دعوت می‌کنم:

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید