Ubisoft از بازی‌هایی که در Backwards Compatibility قرار خواهد داد رونمایی کرد

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۹

اینطور که بنظر می‌رسد، شرکت Ubisoft از لیست بازی‌هایی که میخواهد تا در لیست Backwards Compatibility قرار دهد و برای کنسول Xbox One منتشر کند، رونمایی کرده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Ubisoft یکی از اولین شرکت‌هایی بود که از قابلیت Backwards Compatibility حمایت کرد و با هدیه دادن دو عنوان Rainbow Six: Vegas و Vegas 2 برای Xbox 360، به ازای پیش خرید Rainbow Six: Siege گام بزرگی برای گسترش این ویژگی برداشت. حال امروز، این ناشر بزرگ یک نظر سنجی نیز قرار داده است تا طرفداران بازی‌های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و Ubisoft آن‌ها را در لیست عناوین حاضر در قابلیت Backwards Compatibility قرار دهد.

خوب موضوع اصلی اینجاست که صفحه مکزیک شرکت Ubisoft در Facebook به جای قراردادن این نظرسنجی، یک تصویر از عناوین مشهور و پر طرفدار در نسل قبل انتشار داده است که بازی‌های فراوانی از قبیل سری Assassins Creed، Ghost Recon، Far Cry، Rayman، Rainbow Six و… را شامل می‌شود.

انتظار می‌رود، این لیست بازی‌هایی باشد که خود Ubisoft برای قراردادن در Backwards Compatibility در نظر گرفته است. در پایین شما خود عکس را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید