تاریخ عرضه Dark Souls III لو رفت

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۶

مایکروسافت طی نمایشی ویزه در هنک کنگ از برنامه های خود در سال ۲۰۱۶ برای بازیکنان چین رونمایی کرد. این کمپانی با انتشار یک لیست از بازی هایی که در سال نو کشور چین (سال نو در این کشور ۸ فوریه ۲۰۱۶ آغاز خواهد شد) عرضه می‌شوند، پرده برداری کرد.

اما جالب اینجاست که در میان این لیست بازی Dark Souls 3 هم قرار دارد. با توجه به این مهم به احتمال بسیار زیاد این عنوان در اوایل ۲۰۱۶ عرضه می‌شود. شایان به ذکر است که دو بازی دیگر درون لیست یعنی The Division و Garden Warfare 2، در این تاریخ عرضه نمی‌شوند.

Dark Souls III در سال ۲۰۱۶ بر روی Xbox One ،PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد. کارگردانی نسخه سوم بازی را آقای Miyazaki بر عهده دارد. Miyazaki سابقه کارگردانی عناوین Demon’s Soul ،Dark Souls و Bloodborne را در کارنامه خود دارد. همچنین ایشان در چندین طرح گسترده مانند: Tomohiro Shibuya و Yui Tanimura هم به عنوان دستیار کارگردان حضور پررنگی داشتند. حال باید منتظر ماند و نظاره کرد که آیا وی می‌تواند از پس Dark Souls 3 بر بیاید یا خیر. نسخه قبلی بازی یعنی Dark Souls 2 توانست با کسب نمرات درخشان به عنوان یکی از برترین بازی ها در سبک خود تبدیل شود. این بازی آنقدر مورد تحسین قرار گرفت که سازنده بازی تصمیم گرفت تا بازی را با محتویاتی پیشرفته‌تر به نسل هشتم بیاورد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید