تهیه‌کننده ارشد Horizon Zero Dawn از دلیل کمبود اطلاعات منتشرشده در رابطه با بازی می‌گوید

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۲

عنوان جدید Guerrilla Games در دو نمایشگاه E3 2015 و همچنین Gamescom نمایش خوبی داشت. اما سازندگان بازی علاقه‌ای به اشتراک گداشتن داستان عنوان ویا حتی کوچک‌ترین جزئیات از چگونگی گیم‌پلی ندارند. با ما در ادامه همراه باشید.

تهیه کننده ارشد این عنوان آقای Mark Norris معتقد است با ندادن اطلاعات باعث می‌شود تا بازی جذاب‌تر شود. او باور دارد با این‌کار طرفداران شروع به عرضه تئوری‌های خود در رابطه با چگونگی داستان و گیم‌پلی بازی می‌کنند و همچنین به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر از بازی به عنوان صدمه می‌زند.

Norris از عناوین Fallout 4 و Star Wars Battlefront به عنوان مثالی برای صحبت‌های خود استفاده کرد و اینطور ادامه داد:

من یکی از طرفداران دوآتشه عنوان Fallout می‌باشم و همیشه در مورد Vault-111 صحبت می‌کنم و آن‌ها (سازندگان بازی) اطلاعات بیشتری از Vault-111 اشتراک گذاشتند و حتی در تریلر خود نیز نشان دادند و یکی از مهمترین راز‌های عنوان Fallout را لو دادند!

او همچنین در رابطه عنوان Horizon Zero Dawn به این نکته اشاره کرد که شما باید تمام رازها را خودتان کشف کنید:

شما خودتان در موقع انتشار Horizon Zero Dawn و بازی کردن آن می‌فهمید که Old Ones ها چه کسانی هستند و این ربات‌های غول‌پیکر از کجا پیدا شده‌اند. شما همچنین از رابطه Aloy و ربات‌ها باخبر می‌شوید. اما من اطلاعات دیگری از بازی نمی‌دهم زیرا خود شما باید آن را تجربه کنید!

Horizon Zero Dawn سال آینده به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید