Star Wars: Uprising یک پل داستانی برای The Force Awakens خواهد بود

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹

فقط 3 ماه تا انتشار یکی از مورد انتظار ترین فیلم‌های سال 2015 یعنی فیلم Star Wars: The Force Awakens باقی مانده است و طبق جدیدترین اخباری که به دست ما رسیده است، افرادی که علاقه بسیار شدیدی به این سری فیلم دارند و میخواهند بسیار سریع در کهکشان های بسیار دور به اکتشاف بپردازند، میتوانند این کار را در هفته جاری البته، درون تلفن های همراه خود انجام دهند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شرکت Kabam انتشار دهنده‌ی، عنوان Star Wars: Uprising که جدیدترین بازی از سری Star Wars بر روی گوشی های موبایل خواهد بود، اعلام کرد که قرار است این عنوان یک بازی Free To Play برای iOs و اندروید باشد و در تاریخ 10 سپتامبر مصادف با 19 شهریور ، برای این دو رابط کاربری گوشی های هوشمند انتشار یابد.

این بازی که یک اکشن نقش آفرینی بوده و حاوی عناصر داستانی زیادی در دنیای جنگ ستارگان می‌شود، پلی خواهد بود تا شکاف داستانی بین فیلم قبلی سری Star Wars یعنی The Return of The Jedi و جدیدترین عنوان این سری The Force Awakens را برطرف کند؛ همانطور که رمان جدیدا به انتشار رسیده Star Wars: Aftermath وقایع داستانی این دو فیلم سینمایی را به یکدیگر، گره داد.

0
0