بزرگترین عناوین سال‌های 2015 و 2016 در اختیار AMD خواهند بود | اژدهای سرخ برمی‌خیزد!

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱

با توجه به شواهد موجود، کمپانی AMD در حال سرمایه گذاری عظیمی بر روی معماری GCN می باشد و واقعیت این است که این معماری آینده بهتری را نسبت به معماری که کمپانی NVIDIA در حال حاضر ارایه می دهد، خواهد داشت. در کنار این موضوع، با توجه به گفته‌های رئیس بخش بازاریابی جهانی کمپانی AMD، آقای Robert Hallock، تعداد بسیار زیادی از سازندگان عناوین بزرگ سال‌های 2015 و 2016 در حال همکاری با تیم سرخ می باشند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

آقای Robert Hallock در شبکه Reddit اعلام کرد:

تعداد بسیار زیادی از سازندگان عناوین بزرگ سال‌های 2015 و 2016 در حال همکاری با AMD می باشند. Mantle به دنیای توسعه دهندگان آموخت که چگونه با یک API سطح پایین کار کنند، کنسول‌های نسل هشتم از سخت افزار AMD و API های سطح پایین استفاده می کنند و بالاخره این دانه ها به میوه‌هایی تازه تبدیل شده اند.

متعجب شدید؟ حدس ما این است که AMD به شدت NVIDIA را غافلگیر کرده است. حال این که شرایط حاکم با عرضه معماری Pascal معکوس شود یا خیر، مشخص نیست. اما یک چیز کاملا واضح است: AMD به مبارزه برگشته و این قطعا خبر بسیار خوبی برای مصرف کنندگان می باشد و داغ شدن این رقابت فرصت بسیار خوبی برای رشد و پیشرفت این دو کمپانی محبوب خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید