PS4 بهتر از همیشه: با تصاویر بیش‌تر و اولین ویدیو از بروزرسانی 3.0 کنسول PS4 همراه ما باشید

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۴

اگر شما شامل افرادی که به Beta بروزرسانی شماره 3.0 کنسول PlayStation 4 دسترسی دارند نمی‌شوید اما خواهان مشاهده جنبه های مختلف تغییرات اعمال شده هستید، به لطف تصاویر و ویدیو های منتشر شده در فضای مجازی از رابط کاربری جدید، می‌توانید در ادامه خبر بیننده آن ها باشید.

این تصاویر؛ معرفی کننده المان ها و بخش های جدید رابط کاربری کنسول نسل هشتمی PlayStation 4  هستند. آیتم جدید “انجمن ها” از جالب‌ترین ویژگی های بروزرسانی شماره 3.0 است و تصاویر زیر بر قابلیت شخصی سازی گسترده در این بخش تاکید دارند:

شما می‌توانید انجمن خود را با تصاویر پس‌زمینه (اختیاری است)، آیکون ها، نام ها و توضیحات دلخواه و سفارشی تشکیل دهید. همچنین تصاویر بالا نمایانگر چگونگی قرار گرفتن بخش “انجمن ها” و “رخداد ها” در فهرست “دوستان” و اطلاع رسانی های مربوط به آن ها در بالای داشبورد هستند. فهرست کامل جزئیات و ویژگی های بروزرسانی شماره 3.0 کنسول PlayStation 4 در اینلینک موجود می‌باشند.

در قسمت پایین اولین ویدیو منتشر شده از محیط رابط کاربری بروز شده PlayStation 4 را برای شما آماده کرده‌ایم که نشان‌دهنده گستردگی بروزرسانی شماره 3.0 و تنوع آیتم های هیجان‌انگیز جدید می‌باشد:

دانلود ویدیو با کیفیت 720p

دانلود ویدیو با کیفیت 480p

لازم به ذکر است که تاریخ رسمی انتشار جهانی این بروزرسانی هنوز اعلام نشده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید