UK Charts: بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain جایگاه نخست را در اختیار گرفت

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۱

به تازگی آمار پر فروش‌ترین بازی های هفته ی گذشته در انگلستان اعلام شده اند. بر اساس این آمار مشخص شده است که بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain توانسته در رقابت با Mad Max پیروز شود و صدر جدول پر فروش ترین بازی های انگلستان را در اختیار خود بگیرد. برای مشاهده لیست کامل پر فروش ترین بازی های هفته ی گذشته انگلستان به تفکیک هر پلتفرم، با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

چندی پیش بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برای پلتفرم های PS4، PS3، Xbox One، Xbox 360 و رایانه های شخصی عرضه شد. این بازی توانست نظر منتقدین مختلف را جذب کند. اکنون این بازی توانسته است که در پر فروش ترین بازی های هفته ی گذشته بریتانیا هم به موفقیتی دست یابد. بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain با پشت سر گذاشتن عنوان Mad Max، در صدر پر فروش ترین بازی های انگلستان قرار گرفته است. بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain توانست رکورد فروش سری Metal Gear را در بریتانیا در هفته ی اول عرضه خود بشکند. این نسخه 37 درصد بیش تر از عنوان Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty در هفته ی اول فروش داشته است. همچنین مشخص شده است که حدود 72 درصد فروش این عنوان در انگلیس بر روی کنسول PS4 بوده است. سهم Xbox One هم فقط 22 درصد می باشد. این بازی به ترتیب 3 و 2 درصد هم در کنسول های PS3 و Xbox 360 فروش داشته است.

بازی Mad Max نیز در جایگاه دوم قرار دارد. رتبه ی سوم تا پنج هم به در ترتیب در اختیار Gears of War: Ultimate Edition، Until Dawn و Disney Infinity 3.0 می باشد.

این احتمال وجود دارد که دو عنوان Super Mario Maker و Tearaway Unfolded در بین پنج بازی پر فروش انگلستان قرار داشته باشند. شما می توانید آمار کامل فروش به تفکیک هر پلتفرم را از پایین مشاهده کنید.

آمار 20 بازی پر فروش در انگلستان:

1. METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
2. MAD MAX
3. GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITION
4. UNTIL DAWN
5. DISNEY INFINITY 3.0
6. GRAND THEFT AUTO V
7. LEGO JURASSIC WORLD
8. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
9. MINECRAFT: XBOX EDITION
10. BATMAN: ARKHAM KNIGHT
11. MADDEN NFL 16
12. BATTLEFIELD HARDLINE
13. DYING LIGHT
14. PROJECT CARS
15. FIFA 15
16. CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE
17. DISHONORED: DEFINITIVE EDITION
18. THE LAST OF US: REMASTERED
19. LITTLEBIGPLANET 3
20. DESTINY

پرفروش ترین بازی های هفته گذشته انگلستان:

پرفروش ترین بازی های هفته گذشته انگلستان به تفکیک پلتفرم:

پرفروش ترین بازی های PS4:

پر فروش ترین بازی های PS3:

پر فروش ترین بازی های Xbox One:

پر فروش ترین بازی های Xbox 360:

پر فروش ترین بازی های Wii U:

پر فروش ترین بازی های 3DS:

پر فروش ترین بازی های PC:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید