ویدیو: ثابت ماندن نرخ فریم 60 در عنوان Forza Motorsport 6 با وجود پیشرفت های گرافیکی

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۶

به تازگی ویدیوی جدیدی از نسخه Demo عنوان مورد انتظار Forza Motorsport 6 منتشر شده است که در آن شاهد آزمایش نرخ فریم دومین بازی بزرگ استودیوی Turn 10 که برای Xbox One عرضه خواهد شد، هستیم. با ما در ادامه همراه باشید.

Digital Foundry که از زیر مجموعه های وبسایت Eurogamer محسوب می‌شود، تحقیقاتی را بر روی نسخه Demo بازی Forza Motorsport 6 (هم اکنون در دسترس است) انجام داده است که نتایج این تحقیقات، جالب به نظر می‌رسد! با وجود تمام پیشرفت های گرافیکی در بازی نسبت به نسخه قبل و اضافه شدن حالت رانندگی در شب (Night Driving)، سیستم آب و هوای پویا و تاثیرات آن، شلوغ تر شدن حاشیه جاده ها و محیط پیست های رانندگی و همچنین افزایش جزئیات مناطق دور، هیچگونه کاهشی در نرخ فریم بازی نسبت به نسخه قبل مشاهده نمی‌شود؛ بدین معنی که در بازی همچنان شاهد نرخ فریم 60 به صورت ثابت و قفل شده هستیم که امری تحسین برانگیز است.

پخش آنلاین:

دانلود با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

ثبات در نرخ فریم، از مشخصه های همیشگی فرانچایز Forza Motorsport بوده و اکنون در نسل هشت، تکامل گرافیکی مانعی برای آن بوجود نیاورده است و امیدواریم که در نسخه نهایی بازی نیز، این برتری حفظ شود. Forza Motorsport 6 در تاریخ ۱۵ سپتامبر 2015 (۲۴ شهریور ماه) در آمریکای شمالی و در تاریخ 17 سپتامبر 2015 (26 شهریور ماه) در اروپا به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید