سکانس برتر | قسمت ششم

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵

ظهرتان بخیر. با ششمین شماره از آیتم پربازدید و پرمخاطب “سکانس برتر” در خدمت شما هستیم. در این شماره قصد داریم نگاهی بر صحنه های به یاد ماندنی بازی Red Dead Redemption بپردازیم. قابل به ذکر است که ما در سکانس برتر فلش بکی به گذشته می زنیم و سکانسی از بازی های ویدیویی را استخراج، ویرایش و به زبان فارسی دوبله کنیم تا خاطرات گذشته ی شما باری دیگر تجلی شود. با ما همراه در ادامه ی مطلب باشید.

کیفیت متوسط

توجه: برنامه ی Kmplayer را برای دیدن این ویدیو به شما پیشنهاد می کنیم.

 

———————————————
گویندگان :
مجید آذری
ایمان کمالزاده
زهرا ریسمانچی امیرخیزی

مترجم :
مجید آذری

تدوین :
ایمان کمالزاده
———————————————–

سلام ، ایمان کمالزاده هستم ، اُمیدوارم انشالله حال همگیِ شما عزیزان خوب باشه ، خب برگشتیم با یک سکانس برتر دیگه ، از کدام بازی ؟ از یک بازی پرطرفدار و معروف ، از یک بازی که خودِ بنده شخصا باهاش خاطره زیاد دارم و جزءِ یکی از بهترین بازی هام هستش.
بازی Red Dead Redemption
طبق رای هایی که بین بازی Call Of Duty : AW و این بازی صورت گرفت ، بازی Red Dead Redemption رای بیشتری آورد و برای سکانس برتر بعدی نیز انتخاب شد.
در این سکانس ما یک آهنگ از آهنگ های همین بازی اضافه کردیم و به نظر خودِ بنده شخصا کار رو به حدِ زیادی احساسی تر کرده ، با هم میریم ببینیم.
اُمیدواریم لذت ببرید.

شما میتوانید جهت اطلاعاتِ بیشتر از فعالیت های گروه ” زمستان سپید ” و ارتباط با اعضای این گروه به لینک زیر مراجعه کنید:

همچنین نظرسنجی برای سکانس برتر بعدی در سایت فعال می باشد ، میتوانید رای دهید ، نظرسنجی تا تاریخ ۱۲ شهریور ، روز پنجشنبه ساعت ۱۲ شب فعال می باشد. ( توجه کنید که نظراتتان را به صورت متنی در قسمت نظرات مطلب مربوطه مطرح نکنید چون قابل قبول نیست. با تشکر )

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید