با تم Uncharted 4: A Thief End بر روی PS4 آشنا شوید

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۳

اگر یک نگاه به اطلاعات درج شده در صفحه پیش‌خرید بازی Uncharted 4: A Thief End در PSN بیندازید، مطمئنا مزایای پیش خرید است که بیشتر از همه چشم شما را جذب خود می‌کند. تا انتشار بازیکمتر از یک سال فاصله داریم و تنها مزایای پیش خرید هستند که انگیزه ای در فرد برای پیش خرید بازی ایجاد می‌کنند. یکی از مزایای ویژه Uncharted 4: A Thief End دریافت یک تم به صورت رایگان است; اما این تم چه ویژگی هایی دارد؟

فردی با نام کاربری MadMoneyBanks امروز یک ویدئو بسیار جالب از ویژگی ها و شکل ظاهری این تم منتشر کرد تا دیگر این تم برای ما نا آشنا نباشد. تم علاوه بر صدای پس زمینه مناظری از محیط های درون بازی را نیز به نمایش می‌گذارد. همچنین انیمیشن های سفارشی سازی شده‌ای هم بر روی این تم قرار گرفته‌ است. از این انیمیشن ها می‌توان به حرکت پرنده‌ها و ابرها اشاره کرد که زیبایی خاصی به تم داده‌اند.

توجه کنید که این تم پس از پیش خرید بازی به صورت خودکار بر روی سیستم شما دانلود می‌شود و نیازی به وارد کردن کد خاصی نیست. برای نصب این تم همانند دیگر تم ها باید از بخش “Setting” و گزینه “Theme” تم Uncharted 4: A Thief End را انتخاب کنید.

تصاویر:

ویدئو معرفی:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰  /  لینک مستقیم

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰   /   لینک مستقیم

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p    /   لینک مستقیم

Uncharted 4: A Thief’s End در ۱۸ مارس ۲۰۱۶ به صورت انحصاری بر روی کنسول PlayStation 4 منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید