عنوان Castle Crashers Remastered در تاریخ ۹ سپتامبر برای Xbox One منتشر خواهد شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۶

بر طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده، عنوان Castle Crashers Remastered قرار است در تاریخ ۹ سپتامبر برای کنسول نسل هشتمی Xbox One منتشر شود. استودیو The Behemoth، سازنده عنوان زیبای Castle Crashers، به تازگی این موضوع را اعلام کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده است، اگر شما قبلا نسخه Xbox 360 عنوان Castle Crashers را خریداری کرده باشید و همچنین در طرح Gold شبکه Xbox Live عضویت داشته باشید، می توانید که عنوان Castle Crashers Remastered را که نسخه بهبود یافته بازی اصلی می باشد را تا تاریخ ۲۰ سپتامبر (یکشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۴) به صورت رایگان دریافت نمایید. پس از این تاریخ، خریداران عنوان اصلی برای تهیه کردن نسخه بهبود یافته بازی باید ۵ دلار پرداخت نمایند.

سازندگان توضیحاتی را درباره ویژگی های نسخه Xbox One بازی بیان کرده اند که در ادامه می توانید آنها را مشاهده نمایید:

• اندازه بافت ها در مقایسه با عنوان اصلی پنج برابر افزایش پیدا کرده است.

• فریم ریت بازی بهبود پیدا کرده است و اکنون دو برابر شده است. بنابراین، بازی بر روی ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

• حالت تازه ای به بخش چند نفره بازی افزوده شده است و Back Off Barbarian نام دارد.

• عملکرد بازی بهبود پیدا کرده و گیم پلی روان تر شده است.

• یافتن بازی ها در بخش چند نفره سریع تر شده است.

استودیو The Behemoth اعلام کرده است که آنها قصد دارند در آینده یک بروز رسانی را برای نسخه Steam عنوان Castle Crashers نیز منتشر نمایند. عنوان Castle Crashers Remastered قرار است در تاریخ ۹ سپتامبر (چهارشنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۴) برای پلتفرم Xbox One منتشر شود و ۱۴٫۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید