اطلاعات جدیدی از Assassin’s Creed Syndicate منتشر شد | تمرکز اصلی بر روی سلاح‌های پنهان است

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۴

Ubisoft Quebec در حال کار بر روی Assassin’s Creed Syndicate و اضافه کردن قابلیت‌های جدید به آن است و امروز اطلاعات جدیدی درباره این بازی منتشر شد. با گیمفا همراه باشید. 

داستان بازی Assassin’s Creed Syndicate در دورلن لندن ویکتوریایی جریان دارد و برای اولین بار در این سری، دو شخصیت اصلی را مشاهده خواهیم کرد.

طبق گفته سازندگان، تمرکز اصلی این نسخه از سری پرطرفدار Assassin’s Creed بر روی سلاح‌های پنهان می‌باشد و اعلام شد که برای سریع‌تر بودن، شمشیر‌ها تقریبا از بازی حذف شدند. همچنین اعلام شد که انیمیشن‌های Multikill و Multy-Finisher دوباره به بازی اضافه شده‌اند.

ما به دلایلی، شمشیر‌ها را تقریبا از بازی حذف کرده‌ایم زیرا هم کند می‌باشند و هم اینکه ما در بازی قبلی که در دوران انقلاب فرانسه بود از آنها استفاده کردیم؛ پس باید تفاوتی بین این دو دوران (یعنی دوران لندن ویکتوریایی و انقلاب فرانسه) وجود داشته باشد. تمرکز اصلی ما در این نسخه بر روی سلاح‌های پنهان است. ما می‌خواستیم که نبرد‌ها بی‌رحم باشند. 

در آخر باید بگوییم که انیمیشن‌های Multikill و Multy-Finisher دوباره به بازی اضافه شده‌اند. 

لازم به ذکر است که Assassin’s Creed Syndicate در تاریخ ۲۳ اکتبر سال جاری (معادل با 1 آبان سال جاری) برای PS4 و Xbox One و در تاریخ 19 نوامبر سال جاری (معادل با 28 آبان سال جاری) برای PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید