Rise of the Tomb Raider فاقد بخش چند نفره خواهد بود

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵

به نظر می‌رسد Crystal Dynamics قصد ندارد همانند ریبوت بازی Tomb Raider، بخش چند نفره را به عنوان مورد انتظار Rise of the Tomb Raider اضافه کند و تمرکز اصلی خود را بر روی بخش تک نفره داستانی قرار داده است.

مطمئنا بخش چند نفره Tomb Raider 2013 نتوانست در حد انتظار طرفداران ظاهر شود و انتقادات بسیاری را به همراه داشت. با این حال آیا باز هم این بخش نه‌چندان موفق را در این سری شاهد خواهیم بود؟

خوشبختانه یا متاسفانه Crystal Dynamics امروز به طور رسمی تایید کرد که Rise of the Tomb Raider هیچ بخش چند نفره‌ای نخواهد داشت و این کمپانی تمرکز خود را بر روی بخش تک نفره داستانی قرار داده‌است. این اطلاعات از طریق آخرین مجله رسمی Xbox به‌دست آمده و به تایید مایکروسافت هم رسیده‌اند.

یکی از عناوین انحصاری پرحاشیه مایکروسافت، بازی Rise of the Tomb Raider می‌باشد. عنوانی که ابتدا در جریان نمایشگاه Gamescom، انحصاری Xbox اعلام وبعد از مدتی به یک انحصاری زمانی تبدیل شد. عنوان Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. شایان به ذکر است که این بازی یک انحصاری زمانی است و در سال ۲۰۱۶ بر روی Windows 10 و PlayStation 4 عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید