ویدیو: Project CARS در برابر Forza Motorsport 6 Demo یا واقعیت در برابر واقعیت؟!

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴

جدال گرافیکی در بین بازی های نسل هشتمی، اکنون به امری عادی تبدیل شده است! مخصوصا اگر بحث بر سر عناوین Racing باشد که هر کدام از آن ها اعداد و ارقامی خیره کننده از جزئیات گرافیکی خود را یدک می‌کشند و به طرز غیرقابل انکاری مرز بین بازی های ویدیویی و واقعیت در این چند سال اخیر، کمرنگ شده است. عنوان محبوب و موفق Project CARS که چند ماه قبل منتشر شد و با کسب نمراتی بسیار خوب و بهره مندی از گرافیکی ستودنی، تحسین بازیبازان را برانگیخت، اکنون می‌خواهد شانس خود را در برابر یکی از بهترین فرانچایز های عناوین مسابقه ای در تاریخ بازی های ویدیویی بیازماید. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

در حالی که تنها چند روز به انتشار ششمین نسخه از سری باسابقه Forza Motorsport برای Xbox One زمان باقی مانده است، به تازگی نسخه آزمایشی بازی منتشر شده و یکی از شبکه های YouTube تصمیم گرفته است که Forza Motorsport 6 Demo را با Project CARS رو در رو کند تا تفاوت های گرافیکی دو بازی برای علاقه مندان و طرفداران مشخص شود؛ هرچند که تفاوت ها بسیار ناچیز است! در هر دو عنوان شاهد جزئیات سایه پردازی عالی، افکت های زیبای بارش باران و کیفیت بالای بافت ها (هنگامی که دوربین نمای داخل اتومبیل ها را نشان می‎دهد) هستیم. بهتر یا بدتر، قضاوت بر عهده شماست!

پخش آنلاین:

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

Forza Motorsport 6 در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ همین شهریور ماه) از سوی استودیوی Turn 10 به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید