اولین تصاویر Rise of the Tomb Raider بر روی Xbox 360 منتشر شدند

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲

اولین تصاویر نسخه Xbox 360 بازی Rise of the Tomb Raider منتشر شدند که از لحاظ گرافیکی بسیار خوب به نظر می‌رسند. با گیمفا همراه باشید. 

کاربری در NeoGaf تصاویری مقایسه‌ای از نسخه Xbox One و Xbox 360 را منتشر کرده است و در اولین نگاه، نسخه Xbox 360 خیلی بد هم به نظر نمی‌رسد. البته درست است که کمبود‌هایی را نسبت به فرزند خود، Xbox One دارد ولی باز هم راضی کننده است و بازیبازان نسل هفتم نباید نگران گرافیک Rise of the Tomb Raider باشند.

Nixes Software در حال ساخت نسخه Xbox 360 این عنوان بوده و برای کنسولی که سخت‌افزارش متعلق به ۱۰ سال پیش است، این گرافیک خارق‌العاده می‌باشد. باید گفت که ساخت نسخه Xbox One این بازی بر عهده Crystal Dynamics است.

همچنین بازیبازان Xbox 360 باید بسیار خوشحال باشند که Square Enix به نسل هفتم اهمیت داده و Rise of the Tomb Raider را برای کنسول‌های قدیمی نیز منتشر کرده است؛ برای مثال موضوعی که چند وقت پیش نسل هفت بازان را آزرده خاطر کرد، لغو شدن نسخه Xbox 360 و PS3 بازی Mortal Kombat X بود. البته درست است که این دو کنسول قدرت خیلی بالایی را برای اجرای این بازی نداشتند ولی شاید اگر Warner Bros از همان اول اعلام می‌نمود که این بازی مخصوص نسل هشتم است، شاید اوضاع بهتر می‌شد.

به لطف انحصاری زمانی شدن این بازی توسط Microsoft و برخلاف نسخه PC و PS4، نسخه‌های Xbox بازی Rise of the Tomb Raider زودتر از بقیه پلتفرم‌ها منتشر خواهند شد.

در آخر شما را به مشاهده این تصاویر مقایسه‌ای دعوت می‌نمایم:

در تصویر بالا نوعی افکت در نسخه Xbox One وجود داشته که در Xbox 360 آن را نداریم. کیفیت و جزئیات مناظر نیز در نسل هشتم بهترند.

در این تصویر، پوشش زمین و همچنین جزئیات بدن و پوست شخصیت اصلی در نسخه Xbox One بهتر است.

در این تصویر نیز زخم‌های بدن لارا در نسخه Xbox One جزئیات بیشتری دارند و از لحاظ محیطی، بافت سنگ‌ها در نسخه نسل هشم برتر از نسل هفتم است.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید