سرور های آنلاین بازی MGSV: The Phantom Pain به حالت عادی برگشتند | تمام نسخه ها به جز PS4

۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۶

عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain مدتی قبل به طور رسمی عرضه شد و در زمان عرضه با مشکلات بسیاری در بخش سرور های آنلاین دست و پنجه نرم می‌کرد. برای استفاده از ویژگی هایی مانند microtransactions و انتقال سیو ها بازیکنان باید به سرور های کونامی متصل می‌شدند که همین امر باعث شد خدمات آنلاین بازی در همان روز های ابتدایی دچار مشکل شوند.

این مشکلات تا جایی ادامه داشتند که کونامی به سرعت دست به‌کار شد و وضعیت سرور ها را “در دست تعمیر” گزارش داد. امروز به طور ناگهانی وبسایت کونامی یک بروزرسانی جدید دریافت کرد و بخش اعلام وضعیت Metal Gear Solid V، سرور های آنلاین نسخه های PlayStation 3 ،Xbox 360 ،Xbox One و Steam این عنوان را فاقد مشکل و بر روی حالت عادی اعلام کرد.

همانطور که در تصویر بالا مشخص و واضح است، تمام نسخه های بازی به غیر از نسخه PlayStation 4 در حالت عادی قرار دارند و دارندگان این نسخه باید برای استفاده از خدمات آنلاین آن بیشتر صبر کنند.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain هم اکنون بر روی PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC در دسترس قرار دارد. نسخه PS4 بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ و نسخه Xbox One با رزولوشن ۹۰۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید