Capcom: ممکن است Remaster های بیشتری بسازیم!

۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۵

شرکت Capcom در حال حاضر می خواهد که عناوین Remaster بیشتری را برروی کنسول های نسل هشتمی و PC منتشر کند. آخرین بازی آنها که Resident Evil HD بود، توانست نسخه های زیادی را فروخته و موفقیت خوبی برروی PSN بدست آورد و تبدیل به پر فروش ترین بازی دیجیتالی در روز اول انتشار شود! با ما در ادامه خبر همراه شوید.

چند وقت پیش شنیدیم که این شرکت در حال ساخت Resident Evil 0 می باشد. اما چند روز پیش عنوان Resident Evil Origins Collection از سوی این شرکت معرفی شد!
در حال حاضر شاید از نظر شما ساخت عناوین بازسازی شده از سوی این شرکت دیگر کافی باشد اما گویا نظر این شرکت برروی درآمد بیشتری است تا رضایت مشتری!

صحبت های Antoine Molant مدیر بخش بازاریابی و فروش این شرکت در ادامه آمده است:

عنوان Resident Evil 0 در حال ساخت بود زمانی که ما Resident Evil HD را منتشر کردیم. پس این تصمیم با دیدن موفقیت Resident Evil HD گرفته نشده است. ما می خواهیم بازی های خود را به بازیکنان سرتاسر جهان عرضه کنیم تا آنها لذت کافی را از بازی ما ببرند.
من نمی توانم درباره تصمیمات آینده شرکت با شما صحبتی کنم اما با دیدن موفقیت Resident Evil HD، شاید بد نباشد باز هم بازی هایی را بازسازی کنیم!

هنوز این را نمی دانیم که این شرکت در حال کار برروی بازی جدیدی است و یا قرار است Resident Evil 7 معرفی شود. تنها باید صبر کرد و دید که این شرکت چه کار هایی در آینده انجام خواهد داد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • amir گفت:

  دبگه بازی اویل باحال نیس فقط اویل 4 خوب بود بقیشون بدردنخور بود خداکنه اویل 7 بسازن بازی ترسناک باشه ن اکشن تخیلی Evil Grin

  0
  0
 • JaGuaR گفت:

  من کاری به نقد ها و امتیازات و اکشن بودن RE6 ندارم اما همینطور که با اویل 1تا4 حال کردم اویل 6 هم واسم عالی بود از همه نظر

  0
  0
 • safaie123 گفت:

  اصلا نمیفهمم این شرکت دنبال چیه
  من اصلا حال نمیکنم با ریمیستر این داستانا
  اون بازی هایه قدیمی رو فقط با زمان خودش حال میداد بازی کنی
  الان اومدن کیفیتشو بردن بالا
  من اصلا حاضر نیستم لذتی که تو اون قدیمیه داشت رو با این جدید ریمیستره عوض کنم درسته گرافیک نداشت ولی حس و حالش یه چیز دیگه ای بود
  الان اینا باید به فکر یه ip جدید باشن مثل اویل
  یا کلا تمرکزشون رو اویل 7 باشه

  0
  0