تاریخ برگزاری مراسم QuakeCon 2016 مشخص شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۶

تاریخ برگزاری مراسم QuakeCon 2016 مشخص شده است و بر اساس اطلاعات منتشر شده، این مراسم باز هم در هتل Hilton Anatole که واقع در ایالت تگزاس می باشد، برگزار خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید. 

برای بسیاری از طرفداران قدیمی، همایش QuakeCon یک مراسم سنتی است که به صورت سالیانه برگزار می شود. اما افرادی که تنها تجربه شرکت در مراسم QuakeCon 2015 را داشته اند نیز تا حد زیادی با فضای این مراسم پرطرفدار آشنا شده اند. این مراسم چهار روزه که در ارتباط با بازی های ویدیویی می باشد، توسط کمپانی بزرگ ZeniMax Media برگزار می شود و به معرفی جدیدترین عناوین استدیو id Software و یا سایر استودیو های تحت نظارت ZeniMax می پردازد.

 در مراسم سال 2015، آقای Todd Howard اطلاعات زیادی را درباره عنوان نقش آفرینی Fallout 4 بیان کرد. همچنین، بازدیدکنندگان مراسم اولین افرادی بودند که موفق به تجربه بخش چند نفره جدیدترین نسخه سری DOOM شدند.

برگزار کنندگان مراسم در همایش QuakeCon 2015 جشن 20 سالگی مراسم پر طرفدار QuakeCon را برپا کردند. همه افراد می توانند در این مراسم حضور داشته باشند و بازدید از این مراسم برای عموم رایگان خواهد بود. افرادی که علاقه دارند تا در مراسم QuakeCon 2016 شرکت نمایند، می توانند با مراجعه به سایت هتل Hilton Anatole نسبت به رزرو کردن یک اتاق مخصوص با قیمت 169 دلار برای هر شب اقدام نمایند. وبسایت این هتل را می توانید از طریق این لینک مشاهده نمایید.

مراسم QuakeCon 2016 در تاریخ 4 اوت سال 2016 (پنج شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۵) آغاز خواهد شد و در 7 اوت 2016 (یکشنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۵) به پایان می رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید