دیالوگ های عنوان Fallout 4 از مجموع دیالوگ های عناوین Fallout 3 و Skyrim نیز بیشتر خواهند بود

۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۷

بر اساس اطلاعاتی که توسط کمپانی Bethesda منتشر شده است، مراحل ضبط صدای عنوان Fallout 4 به تازگی به پایان رسیده است. آنها اخیرا اعلام کردند که دیالوگ های عنوان نقش آفرینی Fallout 4 از مجموع دیالوگ های عناوین Fallout 3 و Skyrim نیز بیشتر خواهند بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید. 

همانطور که اطلاع دارید، بازی Fallout 4 یک عنوان نقش آفرینی بسیار وسیع است و این دقیقا همان چیزی است که از عناوین نقش آفرینی Bethesda Game Studios انتظار داریم. البته این عنوان تنها از یک جهان پهناور برخوردار نخواهد بود و دیالوگ های فراوانی نیز در آن وجود دارد و بازیکنان گزینه های متنوعی را در اختیار خواهند داشت.

Bethesda Game Studios اخیرا اطلاعاتی را درباره دیالوگ های موجود در بازی بزرگ Fallout 4 منتشر کرده است. بر طبق گفته های سازندگان در مجموع بیش از 111,000 دیالوگ در عنوان وسیع Fallout 4 وجود دارد. آنها پیشتر بیان کرده بودند که صداگذاران اصلی عنوان Fallout 4، طی دو سال فعالیت بیش از ۱۳,۰۰۰ دیالوگ ضبط کرده اند. همانطور که می دانید، عناوین سری Elder Scrolls و Fallout همواره از دیالوگ های زیادی برخوردار بوده اند. با این حال به نظر می رسد که سازندگان عنوان Fallout 4 در این زمینه به مرزهای تازه ای دست یافته اند.

با توجه به این مورد که دیالوگ های فراوانی در این عنوان وجود خواهد داشت، انتظار می رود که به مانند بازی زیبای Skyrim در طول بازی با جملات ماندگاری روبه رو شویم. عنوان مورد انتظار Fallout 4 قرار است در تاریخ 10 نوامبر (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم های Xbox One, PS4 و PC منتشر شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید