تمامی سری The Witcher را در سایت GOG فقط با قیمت 50 دلار تهیه بفرمایید | تنها یک هفته باقیست

۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۰

عنوان The Witcher 3: Wild Hunt که بدون شک با نمرات و متای فوق‌العاده اش یکی از برترین عناوین سال است، در ماه می انتشار یافت و طرفداران هم بسیار بسیار از آن راضی بودند. مطمئنا بسیاری از بازیبازان که با این سری آشنایی ندارند و با این پورت خوبی که آخرین نسخه بازی بر روی همه ی پلتفرم ها داشته است، علاقه‌مند به این بازی شده اند. حال سایت GOG که یکی از سایت‌های فعال در زمینه فروش بازیهاست، یک پیشنهاد عالی برای خریدارن دارد که می‌توانند با قیمت بسیار کم، تمامی این سری را تهیه کرده و به انجام آن بپردازند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در سایت GOG شما می‌توانید، تمامی عناوین ساخته شده توسط CD Project Red برای این سری را خریداری کنید که شامل The Witcher: Enhanced Edition با قیمت 1.46 دلار، The Witcher 2: Assassins of Kings و نسخه Enhanced Edition آن با قیمت 2.99 دلار، The Witcher 3: Wild Hunt با قیمت 41.99 دلار و The Witcher Advanture Game با قیمت 3.99 دلار، می‌شود. همه‌ی این بازی‌ها در یک باندل در دسترس شما قرار خواهد گرفت که روی هم، 50.46 دلار هزینه دارد.

این معامله برای فرانچیز The Witcher در حال حاضر درون سایت GOG قابل انجام است و به مدت یک هفته، یعنی تا 10 سپتامبر (19 شهریور) باقی خواهد بود. شما از اینجا نیز می‌توانید این خرید را انجام دهید و به یکی از بهترین فرانچایزهای تاریخ در سبک RPG دست پیدا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید