اطلاعاتی درباره Destiny The Taken King Raid Mission منتشر شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۶

قرار است بسته الحاقی جدید عنوان Destiny که با نام The Taken King شناخته می شود در تاریخ سه شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ منتشر شود. اکنون درباره Raid Mission این بسته الحاقی صحبت هایی شده و تاریخ انتشار آن مشخص شده است. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

همانطور که از قبل مشخص شده بود در روز اول انتشار این بسته الحاقی، بخش King’s Fall در دسترس نخواهد بود. Bungie نیز درباره زمان انتشار آن صحبتی نکرده بود و هیچکس از زمان آن خبری نداشت. اما گویا اکنون زمان تغییر فرا رسیده است!
طبق آخرین صحبت های منتشر شده از سوی Luke Smith در جریان نمایش زنده بازی، قرار است این بخش تنها سه روز پس از انتشار بسته الحاقی به بازی اضافه شود. این به آن معنی می باشد که ما می توانیم در تاریخ جمعه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ منتظر این بخش باشیم.
در این بخش بازی، بازیکنان باید در مقابل Oryx، پدر Crota قرار بگیرند. Crota را به خاطر دارید دیگر؟ در بسته الحاقی The Dark Below او را کشتیم!

در بسته الحاقی جدید شما با دشمنان جدیدی روبرو خواهید شد. همچنین، سلاح ها و توانایی های جدیدی وارد بازی شده و به بخش داستانی بازی نیز افزوده شده است. اما باز هم سوال اصلی این است که آیا 40 دلار ارزش دارد؟
شما در حال حاضر می توانید The Taken King را برروی Xbox Live و PSN پیش خرید نمایید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید