کاربران اروپایی فروشگاه پلی استیشن می توانند پوسته عنوان Mad Max را به شکل رایگان دریافت نمایند

۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۹

بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، کاربران اروپایی فروشگاه PlayStation اکنون می توانند پوسته عنوان Mad Max را به صورت رایگان دریافت نمایند. برای مشاهده جزئیات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

اگر شما موفق به پیش خرید عنوان Mad Max نشده اید و با این وجود، علاقه مند هستید که پوسته زیبای این عنوان را که از مزایای پیش خرید بازی به شمار می رود تهیه کنید، باید به شما اطلاع دهیم که کاربران اروپایی قادر هستند که این پوسته را به صورت رایگان از فروشگاه پلی استیشن دانلود نمایند.

شما می توانید از طریق این لینک آن را دانلود کنید. نویسنده وبسایت dualshockers بیان کرده است در صورتی که از یک حساب غیر اروپایی استفاده می نمایید با استفاده از حالت ناشناس (incognito) می توانید این لینک را باز کنید.

همانطور که اطلاع دارید، برای دریافت این پوسته لازم نیست که در اروپا سکونت داشته باشید و تنها با ساختن یک حساب اروپایی می توانید پوسته عنوان Mad Max را دریافت کنید. زمانی که این پوسته را بر روی کنسول PS4 خود نصب نمایید، می توانید از آن در همه حساب های خود استفاده کنید.

در حال حاضر مشخص نیست که این پوسته به چه دلیلی رایگان شده است و ممکن است که این مورد یک اشتباه بوده باشد. بنابراین، بهتر است که آن را هر چه سریع تر از فروشگاه پلی استیشن دانلود کنید. این پوسته به صورت ثابت (static) می باشد و بسیار زیبا به نظر می رسد.

عنوان Mad Max در تاریخ 10 شهریور 1394 برای پلتفرم های Xbox One, PlayStation 4 و PC منتشر شد.

 

 

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید