ظاهر فروشگاه پلی استیشن در منطقه آمریکای شمالی کمی تغییر کرده است

۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۶

کاربران فروشگاه پلی استیشن در منطقه آمریکای شمالی امروز تغییرات کوچکی را در ظاهر این فروشگاه مشاهده کرده اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که در تصویر قرار داده شده در انتهای مطلب مشاهده می کنید، ظاهر فروشگاه پلی استیشن کمی تغییر پیدا کرده است و منظم تر و بهتر از قبل به نظر می رسد.

البته این طراحی جدید از کاشی های زیادی تشکیل شده است و از این نظر تا حدی به فروشگاه کنسول نسل هشتمی Xbox One شباهت دارد. امیدواریم که این طراحی جدید واکنش گرا باشد و باعث شود که سرعت بازگذاری فروشگاه پلی استیشن نسبت به قبل بهبود پیدا کند. البته بر طبق اطلاعات منتشر شده، ظاهر فروشگاه پلی استیشن در کشور New Zealand تغییری نکرده است و این مورد بیانگر این موضوع است که ظاهر فروشگاه در مناطق PAL هنوز تغییر نکرده است.

به نظر می رسد که ظاهر این فروشگاه به زودی در سایر مناطق نیز بهبود پیدا کند و این مورد به احتمال زیاد تا اواخر این ماه رخ خواهد داد. این طراحی تازه، جست و جو کردن و همچنین استفاده کردن از فروشگاه را آسان کرده است. این طراحی کمی هم به طراحی فروشگاه پلی استیشن در زمان لانچ کنسول PS3 شباهت دارد. برخی از کاربران به این طراحی علاقه داشتند اما سونی با گذشت چند سال آن را تغییر داد. به نظر می رسد که سونی این طراحی تازه را به دلیل نزدیک شدن به انتشار نسخه ۳٫۰۰ سیستم عامل کنسول PS4 ارائه کرده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید