تاریخ انتشار StarCraft 2 Legacy of the Void به زودی مشخص خواهد شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۰

با وجود اینکه مدت ها از عرضه نسخه قبلی عنوان معروف و محبوب کمپانی بلیزارد یعنی StarCraft 2 می گذرد و نسخه قبلی سری (Heart of the Swarm) در مارس سال 2013 منتشر شده بود، تا همین چند وقت پیش خبری از تاریخ انتشار جدیدترین نسخه سری یعنی Legacy of the Void نبود. خوشبختانه، انتظار برای عرضه نسخه جدید به زودی تمام خواهد شد، چرا که کمپانی Blizzard قرار است در طول یک نمایش زنده از بازی در تاریخ 13 سپتامبر (مصادف با 23 شهریور)، از تاریخ انتشار این عنوان رونمایی کند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این نمایش زنده در ساعت 10 صبح به وقت منطقه اقیانوس آرام (17:00 به وقت تهران) از کانال StarCraft شبکه Twitch بخش خواهد شد. در کنار رونمایی از تاریخ انتشار بازی، ویژگی های جدید گیم‌پلی و حالت های جدید بازی نیز به نمایش در خواهد آمد. همچنین Blizzard تریلر آغازین بازی را نیز به نمایش خواهد گذاشت.
StarCraft 2: Legacy of the Void هم اکون در مرحله بتا به سر می برد و مقدمه بخش داستانی بازی که شامل سه مرحله می باشد، در دسترس همگان قرار دارد. با وجود اینکه اطلاعات چندانی از بازی منتشر نمی شود، Blizzard همچنان به عرضه بازی بسیار متعهد است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید