ویژگی‌های بروزرسانی ۳٫۰ کنسول PS4 توسط سونی اعلام شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۸

Sony Computer Entertainment به‌صورت کامل تمامی ویژگی‌های موجود در بروزرسانی شماره ۳٫۰ کنسول PS4 را معرفی کرد. بسیاری از اطلاعات موجود توسط تست کنندگان نسخه بتا به بیرون درز کرده بود. با ما در ادامه همراه باشید.

این بروزرسانی جدید با اسم رمز Kenshin بسیاری ویژگی‌های جالب را برای کنسول PS4 به ارمغان می‌آورد. سونی هنوز تاریخ دقیقی از عرضه این بروزرسانی معلوم نکرده‌است اما زمان عرضه به زودی اعلام می‌شود.

در ادامه می‌توانید ویژگی‌های بروزرسانی ۳٫۰ را که به صورت رسمی اعلام شده است مشاهده کنید:

مقدار ذخیره‌سازی ابری افزایش یافت – مقدار ذخیره سازی آنلاین کنسول PS4 برای کاربران PS Plus از ۱ گیگابایت به ۱۰ گیگابایت افزایش یافت همچنین برای شما یک مصرف سنج جذاب نیز قرار داده‌ایم تا مقدار ذخیره‌سازی شما را معلوم سازد.

پخش زنده YouTube – دارندگان کنسول PS4 هم‌اکنون می‌توانند بازی‌های خود را به صورت زنده برروی کانال YouTube پخش کنند و همچنین بازی‌های دیگران زنده را تماشا کنند.

بخش رویدادها – بخش رویدادها هنگام اتفاق خاصی شما را باخبر می‌کند برای مثال اگر در هفته جاری مقدار XP های موجود در یک عنوان دو برابر باشد بخش رویدادها شمارا باخبر می‌سازد.

گروه محبوب من – گروه محبوب من به شما اجازه می‌دهد تا به گروه مورد علاقه خود به سرعت دسترسی داشته باشید و بتوانید با آن‌ها به سرعت وارد بازی شوید.

انجمن‌ها – دارندگان کنسول PS4 می‌توانند انجمن‌هایی براساس علاقه خود به بازی‌ها و ژانر آن‌ها بسازند و کسانی علایقی شبیه به شما دارند می‌توانند به عضویت انجمن شما دربیایند. در انجمن می‌توانید عکس‌هایی که از بازی خود گرفته‌اید به اشتراک بگذارید، صحبت کنید، بحث و گفتگو بر سر یک بازی و یا با هم به انجام یک بازی آنلاین بپردازید.

ویدیوهای خود را دز توییتر به اشتراک بگذارید – در این بروزرسانی شما می‌توانید ویدیوهای گرفته شده از بازی خود را مستقیما برروی توییتر آپلود کنید؛ حداکثر زمان ۱۰ ثانیه می‌باشد.

استیکرها – از فرستادن یک متن ساده خسته شده‌اید؟ حال می‌توانید احساسات خودرا با استیکرهای جدید این بروزرسانی بیان کنید!

درحال بازی/اخبار جدید – بااین بروزرسانی شما می‌توانید به سادگی ببینید دوست خود مشغول چه بازی است و اطلاعات بیشتری از نوع بازی آن بگیرید و حتی به راحتی با یک دکمه به صفحه خرید آن بازی بروید. ساده‌تر به بازی آنلاین دوست خود بپیوندید ویا درخواست پارتی بدهید.

زنده از PlayStationما برنامه PlayStation را بهبود داده‌ایم تا بتوانید به سادگی ویدیوهای محبوب را مشاهده کنید.

درخواست دیدن بازی – حال می‌توانید به صورت آنلاین و زنده بازی دوست خود را مشاهده کنید! به دوست خود درخواست بدهید و پس از قبول شدن درخواست شما بازی دوست شما به صورت زنده آپلود شده و شما می‌توانید بازی او را ببینید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید