بسته الحاقی Imperial City، هم اکنون برای نسخه PC عنوان The Elder Scrolls Online در دسترس می‌باشد

۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۳

امروز اولین بسته الحاقی عنوان The Elder Scrolls Online که با نام The Imperial City شناخته می شود، برای پلتفرم های PC و Mac منتشر شد. برای جزئیات بیشتر در این مورد با گیمفا همراه باشید.

داستان این بسته الحاقی از جایی آغاز می شود که Imperial City توسط شاهزاده Daedric ها یعنی Molag Bal تصرف شده است. حال سه اتحاد موجود باید هم‌زمان با Daedric ها و خودشان بر سر تصاحب Imperial City به مبارزه بپردازند.
The Imperial City اولین بسته الحاقی این عنوان MMO بوده و شامل مکان‌ها، ماموریت‌ها، دشمنان و آیتم‌های جدید می باشد.
در ادامه شما را به مشاهده فهرستی از جزئیات این بسته الحاقی دعوت می کنیم:

  • سیاه‌‌چال‌‌ های جدید: شبکه گسترده فاضلاب شهر Imperial، چالش‌های PVP و PVE جدیدی را برای گروه‌های ماجراجوی کوچک، به وجود می آورد. در حالی که برج White-Gold و زندان شهر Imperial چالش های PVE جدیدی را برای ماجراجویان کار ازموده به ارمغان می آورد.
  • محتوای جدید PVP و PVE: شامل 6 منطقه مجزا در شهر Imperial بوده و شما می توانید بر علیه نیروهای Molag Bal یا دیگر متحدان، به نبرد بپردازید.
  • ماموریت ها، دشمنان و شخصیت های جدید: چه در نبردهای PVP گسترده شرکت کنید و چه در سیاه چال‌های جدید بازی به گشت و گذار بپردازید، شما با ماموریت‌ها، دشمنان و شخصیت های تازه‌ای روبه‌رو خواهید شد که از آن‌ها می توان به Xivkyn اشاره کرد.
  • سلاح‌ها، زره‌ها و واحد پول جدید: با نیروهای Molag Bal مبارزه کنید و سنگ‌های Tel Var را غارت کنید. واحد پول جدیدی که برای دسترسی به 16 سلاح و زره انحصاری و حرفه‌ای The Imperial City، به کارتان خواهد آمد. همچنین می توانید به جستجوی گنج بپردازید و به آیتم های نایابی دست یابید.
  • آیتم های کلکسیونی ویژه شهر Imperial: به گشت و گذار در شهر Imperial و فروشگاه‌های جواهر فروشی بپردازید و حیوانات خانگی، اسب، لباس و polymorph جایزه بگیرید.

برای دسترسی به بسته الحاقی The Imperial City بایستی از یک حساب کاربری ویژه استفاده کنید.
همچنین با پرداخت 2,500 پول مجازی بازی، می توانید این بسته الحاقی را از فروشگاه بازی خریداری کنید.
لازم به ذکر است، The Imperial City در تاریخ 15 سپتامبر برای کنسول Xbox One و 16 سپتامبر برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید