تاریخ انتشار نسخه بتا عنوان Star Wars Battlefront مشخص شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۱

امروز استودیو DICE، سازنده عنوان Star Wars Battlefront از تاریخ انتشار نسخه بتا این عنوان خبر داد. در کنار این خبر، جزئیات تازه‌ای از این نسخه منتشر شد که برای اطلاع یافتن از آن‌ها، با ما همراه باشید.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، نسخه بتا Star Wars Battlefront در اوایل ماه اکتبر سال جاری برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.
این نسخه یک تست فنی بوده و در مورد حمله Walker به Hoth می باشد. در این نسخه نبردها تا 40 نفر گنجایش دارند و می توانید در دو جناح شورشیان و نیروهای امپراطوری به بازی بپردازید.
همچنین در این نسخه می توانید در نقش دو تن از شخصیت های محبوب سری یعنی Darth Vader و Luke Skywalker به تجربه بازی بپردازید.
نسخه بتا شامل ماموریت های بقا در منطقه Tatooine نیز خواهد بود و بایستی در نقش شورشیان از منطقه در برابر موج عظیم نیروهای سلطنتی محافظت کنید.
در کنار حالت های ذکر شده، حالت Drop Zone نیز در نسخه بتا حضور خواهد داشت و استودیو DICE اعلام کرد اطلاعات بیشتر از این حالت به زودی منتشر خواهد شد.
در کنار تمامی قابلیت های ذکر شده، نسخه بتا Star Wars Battlefront دارای یک بازی کارتی به نام Base Command نیز خواهد بود. کاربران با استفاده از این بازی کارتی می توانند اعتبار درون بازی را جمع کرده و به وسیله آن قابلیت هایی مانند Star Card ها، سلاح‌ها، تجهیزات و… را فعال کنند.
همچنین با استفاده از ویژگی “Rebels and Imperials alike” می توانید به آمار و ارقام بازی و میزان پیشرفتتان دسترسی پیدا کنید.

Star Wars: Battlefront در تاریخ 17 نوامبر سال جاری برای پلتفرم های PS4، PC و Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید