UK Games Chart: جوخه مارکوس انگلستان را درنوردیدند| جایگاه اول GEOW: UE در هفته اول

۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳

عنوان Gears Of War: Ultimate Edition، توانست در هفته شلوغ و پر از عناوین مختلف به جایگاه نخست در جدول فروش هفتگی انگلستان دست پیدا کند و لقب پرفروشترین بازی هفته را به خود اختصاص دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

بعد از عنوان Gears Of War: Ultimate Edition، بازی Until Dawn در رتبه دوم قرار گرفته است. سه بازی Madden NFL 16 و Disney Infinity 3.0 و Dishonored Definitive Edition نیز به ترتیب جایگاه سوم، چهارم و هفتم را کسب کرده اند، این عناوین نیز این هفته منتشر شده اند. بعد از عنوان RARE Replay حال نوبت به دومین انحصاری پلتفرم Xbox One رسیده است تا مایکروسافت به روند عالی فروش خود در عناوین انحصاری ادامه دهد.

فروش Until Dawn نیز با توجه به سبک آن خوب ارزیابی می‌شود، ولی بعید است در هفته آینده با عرضه عناوین مختلف بازهم شاهد این جایگاه از سوی این عنوان باشیم. هم‌چنین اشاره کنم که در هفته آینده با حضور عناوین Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و Mad Max، شاهد جدولی پربارتر از لحاظ گستردگی بازی ها باشیم.  در ادامه نگاهی بر پرفروش ترین عناوین هفته به همراه تفکیک بر روی پلتفرم های مختلف می‌اندازیم.

فروش کلی عناوین در این هفته

فروش کلی عناوین بر روی XBox One در این هفته

فروش کلی عناوین بر روی PS4 در این هفته

فروش کلی عناوین بر روی PC در این هفته

فروش کلی عناوین بر روی XBox 360 در این هفته

فروش کلی عناوین بر روی PS3 در این هفته

نظر شمت در مورد فروش عناوین در این هفته چیست؟! نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید